ZEN treeningõhtu qigongi ja shindoga

 

Vähem stressi ja rohkem energiat!

 

Oled teretulnud pühapäeva õhtuti rahulikule treeningõhtule, kus saad kosutada ja lõõgastada oma keha ja meelt Hiina tervisevõimlemise qigongiga ning Jaapanist pärit venitusharjutuste seeria shindoga.

Õhtut alustame hiina meditsiinil põhineva qigongi võimlemisseeriaga (esimesena Eestis Holden Qigong!). Teeme soojenduse ja rahustavad voolavad harjutused, mis aitavad energia liikuma panna, maandada pingeid ning stressi. Õhtu teises osas teeme läbi shindo venitusharjutused, mis täidavad sama eesmärki: vabastame oma keha pingetest ja lubame kehal lõdvestuda. Venitustes olles kuulame oma keha ja igaüks saab püsida venitustes nii kaua, kuni talle seekord sobib. Venitusi teeme veidi lühemalt kui täispikas shindo tunnis.

Harjutused on jõukohased kõigile ja liigud alati oma kehale sobivalt, oma keha kuulates!

Lähtume motost “No pain, no pain.” Lõõgastumiseks ja tervenemiseks ei ole vaja pingutada ning vaeva näha, vaid hoopis lõdvestuda ja liikumist nautida. Pole tähtis kui painduv oled, mis füüsilises vormis oled või millised on su varasemad treeningkogemused – siin saad oma rütmis olla ja enda eest hoolitseda. Loe lisa artiklist “Qigongi harjutused – kellele ja milleks”, sealt lingilt leiad ka tasuta minitrenni:)

Loo endale ilus harjumus vabastada end pühapäeva õhtuti nädala stressist, et alustada uut nädalat energiliselt ja säravalt!

Lisainfo

Toimumisaeg

Kohtumispaik

Parkimine

Toimumisaeg

Hetkel treeningsaalis trenne ei toimu!

Parkimine

Hetkel ainult online trennid!

Kohtumispaik

Hetkel ainult online trennid!

Investeering oma heaolusse

12 EUR/kord

Kuukaart 40 EUR (ehk 10 EUR kord), kehtib täpselt 1 kalendrikuu.

Kuukaarte saab osta iga kuu esimesel nädalal kas tunnis kohapeal või tee ülekanne (40 EUR) Loovuskohvik OÜ arvele EE937700771005232610 – selgituseks palun märgi ZEN õhtu (ja oma nimi, kui ülekanne tuleb teise inimese poolt või firma arvelt). Kui vajad firmale arvet, anna palun mulle teada ja saadan Sulle selle e-mailile.

Tulgu kõik, mis Sa endasse investeerid, Sulle seitsmekordselt tagasi!:)

Mida selga panna/kaasa võtta?

Riietu mugavalt, et saaksid vabalt venitada ja end hästi tunda (näiteks retuusid ja t-särk), jalga võid panna sokid või olla paljajalu. Riietusruum on olemas ja saad mugavalt riideid kohapeal vahetada.

Võimlemismatid on samuti olemas ja ei pea isiklikku matti kaasa võtma.

Tahad kohe proovida? Aga palun…

Tagasiside osalejatelt

Positiivne, vabastav ja ergutav treening. Osalemiseks ei pea omama eelnevaid teadmisi ja kogemusi. Iga treening annab mõne hea lisa teadmise, mida tasub meelde jätta. Positiivne kogemus ja enesetunne peale treeningut garanteeritud.

Raivo

Jaana trennid on väga mõnusad, sest ta on ise nii positiivne ja soe inimene. Lähen tundi alati hea meelega, sest tean, et ees ootab parasjagu aktiivne, aga samas ka tasakaalustav ning rahustav liikumine. Mõnus trenn nii kehale kui vaimule. Trennis ei pea tundma hirmu, kui mõni harjutus ei tule kohe algul õigesti välja, saab teha omas tempos ja vastavalt oma keha võimekusele. Eriti mõnusad on tunni lõpus tehtavad venitused ja matil puhkamine.

Hille

Qigongi trenn sobib minusugusele rahmeldavale tüübile väga hästi- varem ei pööranud ma oma energia tasakaalustamisele tähelepanu ja lõpetasin nädala seljavaluga. Qigongi abil saan ma energia kehas taas liikuma - tunnetan, kuhu on pinge kogunenud- tänu võimetekohasele harjutusteseeriale ja vabastavale hingamisele, suudab mu keha kiiremini taastuda. Treeningu käigus on mõnus õhkkond ja juhendaja Jaana hoolitseb selle eest, et praktiline osa oleks mitmekülgne. Qigongi võlu seisneb selles, et kuigi see on pealtnäha rahulik liikumine ja kulgemine, tunneb keha mõnusat koormust. Tunni lõpus shindo venitus tagab ka selle, et hiljem ei pea lihasvaluga päevi õhtusse saatma.

Oksana

Väga vahva tund oli, tõeliselt kosutav ja tore. Eriti meeldis, et rääkisid iga energiakanali juures ära värvi, heli, organi jms. See on väga hea ja vajalik info.


Karin

Mulle väga meeldis sinu zen õhtu. Täpselt see mida vaja. Mõnus oli, kui sai teha kahte erinevat stiili – kõike oli täpselt parajalt kuidagi ja sa ise oled nii äge, armas ja siiras juhendaja!

 
Helen

Jaana trennid avastasin ma juhuslikult – või kas see ikka oli nii? Ei, usun, et mind suunati sinna. Mul oli palju probleeme ärevuse ja enesekindlusega. Tema soojus ja tervitatav energia mõjusid koheselt rahustavalt. Ta on põhjalik ja asjatundlik, samuti kaastundlik ja kannatlik, demonstreerides harjutusi selgelt ja olles väga julgustav. Ta pakub ka suurepärast selgitust selle kohta, mida liigutused tähendavad ja kuidas me neist kasu saame. Üle kõige on tal ebaharilik võime "ennustada" seda, mida te kõige rohkem vajate - sest iga tema kavandatud trenn tegeles teemaga, mis mul endal tugevalt sees oli, nt. unevajadus, suurenenud enesekindluse vajadus, kinnijäänud negatiivse energia puhastamise vajadus. Soovitan väga tema treeninguid, tema hing kohtub teie hingega ja pakub toetust, arengut, vabanemist ja inspiratsiooni.

 
Jim

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Pin It on Pinterest