Enesejõustamise hommik shindo venitusharjutustega – 24. septembrist Viimsi Elujõusaalis!

Autor: Jaana

Enesejõustamise hommik shindo venitusharjutustega

Kiires elutempos unustame enda jaoks aega võtta. Seades kohustused ja teised inimesed prioriteetide nimekirjas alati endast ettepoole, kuhjub stress ning väsimus. Keha läheb pingesse, energia ei liigu vabalt ning rutiin matab enda alla meie elurõõmu.

Nii võime hakata märkama ka esimesi tervisemuresid (olgu selleks peavalud, kange selg, kõrge vererõhk vms), sest üleliigne stress on peamiseks tervisehädade põhjuseks. Keha annab meile nõnda märku, et oleks aeg puhata, oma elus või vaatenurkades midagi muuta.

Laupäeva hommikuti muudame selle üleliigset stressi tekitava mustri ja seame end esikohale. Võtame aega olemiseks, venitame vabaks oma pinges lihased ning aitame oma eluenergial vabalt voolata. Nii paraneb enesetunne, taastub elurõõm, tugevneb immuunsüsteem ja meil on rohkem tahet ja energiat tegutsemiseks ja loomiseks.

Tule ja hoolitse oma keha ja vaimu eest laupäeviti kell 11.00–12.30 Viimsis Elujõusaalis.

Enesejõustamise hommikul teeme soojenduseks Hiinast pärit tervisevõimlemise Qigongi lihtsaid harjutusi, seejärel venitame end pingetest vabaks Jaapanist pärit Shindo venitusharjutustega. Ning tunni lõpetame lõdvestumise ja puhkehetkega.

Harjutused on jõukohased kõigile, olenemata vanusest, soost ja treeningkogemusest. Võid tulla esimest korda proovima või olla juba aastaid praktiseerinud, vahet pole. Kõiki harjutusi teed endale sobiva aja ning oma keha kuulates.

Enesejõustamise hommikut juhendab qigongi ja shindo treener Jaana Ojakäär-Kitsing.

Toimumisaeg:

Alates 24. septembrist laupäeviti, kell 11.00–12.30 Elujõusaalis Kaluri tee 5, II korrus, Haabneeme (sissepääs Kaluri tee poolt, parkimine maja ümber tasuta). www.elujousaal.ee 

* Erandina ei toimu tunde: 22. oktoober, 19. november ja 10. detsember, sest juhendaja on täiendkoolitusel

Osaluspanus:

  • 5 korra kaart 55 EUR(ehk 11 EUR kord, kehtib 2 kuud alates ostmisest)
  • Üksikpääse 12 EUR


Registreerimine:

Palun registreeri end enesejõustamise hommikule siin: https://forms.gle/NYrRT5Ax2qm364JAA

Tagasiside osalejatelt:

“Jaana trennid on väga mõnusad, sest ta on ise nii positiivne ja soe inimene. Lähen tundi alati hea meelega, sest tean, et ees ootab parasjagu aktiivne, aga samas ka tasakaalustav ning rahustav liikumine. Mõnus trenn nii kehale kui vaimule. Trennis ei pea tundma hirmu, kui mõni harjutus ei tule kohe algul õigesti välja, saab teha omas tempos ja vastavalt oma keha võimekusele. Eriti mõnusad on tunni lõpus tehtavad venitused ja matil puhkamine.” (Hille)

***

“Positiivne, vabastav ja ergutav treening. Osalemiseks ei pea omama eelnevaid teadmisi ja kogemusi. Iga treening annab mõne hea lisa teadmise, mida tasub meelde jätta. Positiivne kogemus ja enesetunne peale treeningut garanteeritud.” (Raivo)

***

“Mulle väga meeldis, täpselt see mida vaja. Mõnus oli, kui sai teha kahte erinevat stiili – kõike oli täselt parajalt kuidagi ja sa ise oled nii äge, armas ja siiras juhendaja.” (Helena)

***

“Qigongi trenn sobib minusugusele rahmeldavale tüübile väga hästi- varem ei pööranud ma oma energia tasakaalustamisele tähelepanu ja lõpetasin nädala seljavaluga. Qigongi abil saan ma energia kehas taas liikuma – tunnetan, kuhu on pinge kogunenud- tänu võimetekohasele harjutusteseeriale ja vabastavale hingamisele, suudab mu keha kiiremini taastuda. Tunni lõpus shindo venitus tagab ka selle, et hiljem ei pea lihasvaluga päevi õhtusse saatma.” (Oksana)

Palun registreeri end enesejõustamise hommikule siin: https://forms.gle/NYrRT5Ax2qm364JAA

Lisainfo:

Jaana Ojakäär-Kitsing
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21

Loe qigongi ja shindo kohta lisa: www.qiflow.ee

Kohtumiseni laupäeval!

 

Shares

Pin It on Pinterest